İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bebek Hırka Modelleri

Paylaş

En değerli varlıklarımız çocuklarımızı büyütürken gözümüzden sakınırız. Aman düşmesinler, güzel beslensinler, okusunlar, üşütmesinler. Hele bebekken elimiz ayağımıza dolanır. Örtü örtelim mi yoksa terlemesin mi? O ince bu kalın. Bu gibi durumlarda en güzeli ince giydirip üstüne yelek ya da hırka giydirmek.

Adetlerimiz Çok Güzel

Bizde bebeklere, çocuklara çeşit çeşit örgüler örülmesi adettir. Babaanneler, anneanneler, komşular ve eve gelen giden ziyaretçiler hediye olarak örgü yelekler, hırkalar, battaniyeler getirir. İşte bunlar hep birer kurtarıcıdır. Serinse hırkayı giydir ya da battaniyeyi ört ısındıysa aç çıkar. Güzel ve kaliteli bebek örgülerini kim sevmez ki?

Tığ Ya da Şiş

Örgü bebek hırka modelleri arasında yeni doğan bebek, erkek, kız farklı çeşitleriyle rengârenk ya da desenli zevkle örülür. Hem boş zamanları değerlendirmek hem stres atmak için de çok iyi oluyor. Modeller arasında tığ ya da şişle örülen çeşitleri bulunmakta. Hepsi de çok kıymetli ve cici.

Yakalı Yakasız Ponponlu

Bebek hırka modelleri düz yünlerle de örülebilir ebruli yünlerle de. Hatta evde kalan ipleriniz varsa onları da değerlendirebilirsiniz. Yakalı, yakasız, kapüşonlu, reglan, robadan, kısa ya da uzun kollu. Araya balık, çiçek, kuş gibi motiflerde eklenebilir. Tabii modeli ne olursa olsun şık oldukları kadar onları rahatta ettirmeli.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir