İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocuk Boyunluk Modelleri

Paylaş

Çocuk boyunluk modelleri, son iki yılda atkı ve berenin yerine de kullanılan boyunluk son derece ilgi görmeye devam etmektedir. Geçen yılın modası olan boyunluklar bu yılda mağaza vitrinlerinde yerlerini aldı. İki türlü de kullanılan boyunluklar sizi hem bere hem de atkı taşımaktan kurtardı.

Öncelikle mağazalarda görmeye başlanılan bu boyunluklar daha sonra da örgü severlerin elinde örülmeye başlandı. Mağazalarda gördüğümüz bu boyunluklar farklı boyut kazanarak farklı örgü tekniğiyle kullanıcıların boyunlarında görmek mümkündür.

Kışa Uygun Çocuk Boyunluk Modelleri

Boyunluk modelleri örgü örmeye bilen her bireyin yapabileceği kolay bir aksesuardır. Alınan ipe göre de şekil verilecek bu boyunluklar her renk ve her modelde örüleceği gibi mağazalardan da alınabilecek kadar da uygun fiyatlıdır. Boyunluk her nesil bireyin rahatlıkla kullanacağı bir aksesuar olduğu için çocuk boyunluklarda çocuklar için daha avantajlı hale gelmiştir.

Küçük yaşta o kadar çok aksesuar taşımak yerine bere ve atkı görevi yapan boyunluk kullanmak daha mantıklı olacaktır. Kışa uygun çocuk boyunluk nasıl örülür sorusuna gelirsek örebilmeniz için gereken sadece ip ve şiş olacaktır. Ne kadar kalın kullanmak istiyorsanız o şekilde ilmek atarak başlayabilir, isterseniz düz, burgu, haraşo ya da örgü modellerinden yapabilirsiniz.

Bu işe ilk defa başlayacak olan kişiler mutlaka deneyimli bir bayandan burgu ve örgü modelleri için destek almalıdır. Kış ayları için oldukça basit örülebilecek bu boyunluk çocuklarınızı soğuktan koruduğu gibi görünüş itibariyle de şık bir görüntü verecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir