İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erkek Bebek Örgü Modelleri

Paylaş

Bebekler için yapılan örgüler, her yaşta ve herkes için daha öncelik ifade eder. Dünyaya yeni gelen çocuklarımız için yaptığımız örgülerin, manevi olarak da hayatımızda büyük yeri olduğu kesin. Çocuklarımız dünyaya gelmeden, daha aylar önce bebeklerimiz için hazırlıklara başlarız. Hazır olarak alınan kıyafetlerin yanında, el emeği örgü kıyafetler asla değerini kaybetmez. Bugün ki yazımızda erkek bebek örgü modelleri hakkında size bilgi vereceğiz.

Erkek bebek örgü modelleri çok fazla bulunmakta. Örmeye karar verdikten sonra, kazak, yelek, battaniye, patik ve bunun gibi daha bir çok alternatif örebilirsiniz. İlk örgünüzü tamamladığınızda emin olun ki ikinciye başlamak için sabırsızlanacaksınız.

En Çok Tercih Edilen Erkek Bebek Örgü Modelleri

Temmuz ayının son günlerine yaklaşmamız, son bahara da yaklaşıyor olmamız sebebiyle, bu dönemde en çok tercih edilen örgülerin başında kazaklar gelmekte. Erkek bebekler için erkek kazak modellerinde bu sene bir birinden farklı ve yeni modellerde dikkat çekiyor.

Erkek bebekler için hepinizin bildiği üzere, iki renk ön plana çıkmakta; Lacivert ve Mavi. Fakat, bu sene bej rengi ve gri de tercih edilen başlıca renkler arasında geliyor. Bu yüzden, modayı yakından takip eden anneler, bu sene örecekleri bebek örgülerinde bej ve gri renklerini tercih edebilirsiniz. Hem çocuğunuzun sağlığını düşünürken hem de bebeğinizi modaya uygun giydirebilirsiniz.

Erkek Bebek Kazak Modelleri
Erkek Bebek Kazak Modelleri

Erkek bebek örgü modellerinin arasında bu sene en çok tercih edilen durumlardan biri de bebek kazak modeli ile bebek bere modelinin bir birine uyumlu bir örgü tekniği ve renk ile dikilmesi. Bebeklerini şık bir şekilde giydirmek isteyenler; kazak ve bereleri aynı renk olarak örerek, bir uyum yakalıyorlar.

Erkek Bebek Örgü Modelleri İp ve Model Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

Bir birinden farklı çok fazla model ve alternatif olsa da; örgü de en önemli öncelik tabi ki bebeğiniz sağlığını ön planda tutmaktır. Özellikle, alerji ve tahriş durumu yaratmaması için, örgülerimizde daha çok yumuşak yün tercih edilmelidir. Ayrıca, daha sağlıklı olmasından dolayı organik ipliklerin kullanılmasında da fayda bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, bebeklerimizin koparması veya yutması gibi tehlikelerle karşı karşıya kalmamak adına, düğme kullanımından kaçınmanızı önermekteyiz. Düğme kullanımı gerçekleşecek ise de çok küçük düğmeleri tercih etmemelisiniz.

Bugün ki yazımızda 2021 Erkek Bebek Örgü Modelleri hakkında size bilgi vermeye çalıştık. Yazımız ile ilgili eklemek istediğiniz görüşler, soru ve sorunlarınız için yorum yazarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sitemize destek olmak için, içeriklerimizi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir