Hakkımızda

Orguculer.com Sitesi Hakkında

Örgücüler(orguculer.com) sitesi 20 Şubat 2021’de kurulmuştur. Amacımız kadınlara yönelik örgü ve dantel konusunda bildiklerimizi aktarmaktır.. Örgüden dantele bebek yeleklerinden patiklere kadar bir çok kategoride ve alanda kadınlarımıza bilgiler vermek ve onların hoşça vakit geçirebilecekleri bir internet sitesi sunmak.

Yazılarımızı düzenli şekilde sizlerle paylaşacağız. İlerleyen zamanlarda ek kategoriler açıp daha da güzel paylaşımlar yapacağız. Görsel olarak zengin sizi sıkmayacak güzel yazılara hazır olun!

Ayrıca şunu da bilmenizi isteriz: Örgücüler Sitemizi her zaman sizin istek ve yorumlarınıza göre geliştireceğiz. Yazılarımıza fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorum olarak mutlaka paylaşın.

Bizim Örgücüler de sunduğumuz içerikleri çevreniz ve arkadaşlarınız ile de paylaşmanız bize en büyük destek olacak. Lütfen Örgücüler’in yayılması için bize yardım edin. Örgücüler olarak her zaman kar amacı gütmeden ücretsiz içerikler sunacağız size. Sizden de desteğinizi bekliyoruz.

Kurduğumuz “Orguculer.com” sizinle birlikte daha da büyüyecek. İlerisi için daha da güzel planlarımız ve amaçlarımız var. Onları planlayıp geliştirirken bize destek olmanız gerek. Çünkü ancak kadınlar birlik olursa her şeyin üstesinden gelinebilir.

Sitemizde sesinizi duyurmak ve kadınsal bir konu hakkında görüş bildirmek için bize İletişim Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İster paylaşmak istediğin yazıyı bize gönderirsin istersen de sitemizde yazarlık veya editörlük yapabilirsin. Örgücüler her kadını paylaşım yapabileceği özgür bir internet sitesidir. Bu amaçla sitemizi kurduk ve sloganımızı belirledik:

Sen de varsan daha güçlüyüz!

Orguculer.com

Yönetim..